:: język :: angielski
Janel

Janel Electronics


Współpracujemy z:

Inelco A/S

Hennodahl Electronics

Norel


Witamy w firmie Janel Electronics.


Dziękujemy za zainteresowanie i zaufanie. Gwarantujemy, że się Państwo nie zawiodą!

Firma działa nieprzerwanie od 1982. Początkowo podstawowym wyrobem były transformatory małej mocy. Wyprodukowno ich kilkadziesiąt tysięcy. Wykonywaliśmy także usługi, takie jak montaż anten ferrytowych dla Zakładow Elektroniki Górniczej w Tychach.

Rozwój i dywersyfikacja produkcji zaczęła się po 1991 roku. Nawiązaliśmy współpracę z duńską firmą INELCO a/s produkującą urządzenia elektroniczne, ładowarki do akumulatorów samochodowych i elektryczne dmuchawy.

JANEL w początkowym okresie współpracy przejął produkcję ładowarek do akumulatorów w obudowach plastikowych, które są najczęściej występującymi na rynku ze względu na cenę i parametry użytkowe. Równolegle był rozwijany montaż specjalizowanych układów elektronicznych do ładowarek większej mocy. Ta produkcja kontynuowana jest do dzisiaj i firma może poszczycić się dużym doświadczeniem i wysoką jakością świadczonych usług montażu elektronicznego. Jesteśmy dumni z jakości i terminowości pracy !

Podstawowym wyrobem montowanym przez nas są układy elektroniczne oraz transformatory o mocach od 2 VA do 300 VA. Oferujemy współpracę w tych branżach, a szczególnie możemy pomóc w montażu przewlekanych układów elektronicznych różnego rodzaju.


       Janel Electronics
       ul. Wrocławska 52
       56-420 Bierutów
       Polska
       Tel. +48 (71) 315 69 01
       Fax +48 (71) 315 69 01
       e-mail: janel@janel.com.pl

       godziny pracy:
       pn-pt 6:00 - 14:00
Zapraszamy do współpracy !Bezołowiowo
Š 2006 Janel Electronics
Wszystkie zamieszczone na tej stronie nazwy handlowe i produktów są zastrzeżone dla ich właścicieli.